حرکات ورزشی مخصوص کوچک کردن شکم

حرکات ورزشی مخصوص کوچک کردن شکم

ورزش آب کردن شکم یکی از راه‌های رسیدن به تناسب اندام است. به طور حتم یک شکم زیبا می تواند اضطراب شما را در رابطه با پوشیدن لباس هایتان کاهش دهد و بر اعتماد به نفس شما بیافزاید. اما نکته مهم تراین است که تحقیقات نشان داده اند شکم ورزیده و متناسب باعث تقویت کمر می‌شود. و بلند کردن اشیا را بسیار آسان می‌کند. همچنین از بروز مشکلات ستون فقرات و نخاع نیز جلوگیری می کند.
اگر فکر می کنید برای لاغر شدن نیاز به ثبت نام در باشگاه های ورزشی گران قیمت و تهیه قرص ها و لوازم مخصوص لاغری می باشید کاملاً اشتباه می کنید و احتمالاً هیچ وقت به این هدف نمی رسید. تناسب اندام و مخصوصا شکم به ۲ عنصر اصلی نیازمند است: ۱٫ تغذیه مناسب ۲٫ ورزش منظم و روتین
آیا راهی برای لاغر شدن در خانه است؟ بله. با مدیریت غذایی که مصرف می کنید بعلاوه ی حرکات ورزشی که در این مقاله می خوانید در منزل لاغر شوید و لاغر بمانید.
قبل از پرداختن به حرکات ذکر این موضوع ضروری است که اگر به طور مرتب ورزش نمی کنید از انجام حرکات سخت خودداری کنید و با پیاده روی تند، دویدن آهسته و نرمش های ساده شروع کنید و پس از کسب آمادگی به سمت این حرکات حرفه ای تر بروید. چون اگر از آمادگی لازم برای حرکات ورزشی برخوردار نباشید این حرکات ممکن است به بدن شما آسیب هایی وارد نماید.
طناب زدن
طناب زدن یک راه بسیار عالی برای سوزاندن چربی های اضافه بدن علل خصوص شکم است. هر ساعت طناب زدن، حدود ۵۷۰ کیلوکالری انرژی می‌سوزاند. این انرژی معادل انرژی مصرفی در ورزش دو با سرعت حدود ۱۰ کیلومتر در ساعت است که سرعت بالایی به حساب می‌‌آید.
منحنی معکوس
منحنی معکوس یکی از ورزش های مخصوص برای کوچک کردن شکم است که اینگونه انجام می گیرد روی زمین دراز بکشید و دست هایتان را کنارتان بگذارید. پاها را بالا ببرید و یک زاویه ۹۰ درجه نسبت به زمین بسازید. حالا به آرامی پاهایتان را تا زاویه ۴۵ درجه پایین بیاورید تا فشار را روی شکم خود حس کنید. و سپس در موقعیت نخست قرار گیرید. ۱۰ تا ۲۰ بار این نرمش را تکرار کنید.
پلانک
پلانک یک حرکت مخصوص آب کردن شکم می باشد بدین صورت که:
کف دست، ساعد و پنجه های پای خود را روی زمین قرار دهید. حدود ۳۰ ثانیه با بدنی کاملا صاف در همین حالت قرار بگیرید در هفته های بعد فشار بیشتری را با بالا بردن یک پا وارد کنید حدود ۱۵ سانتی متر یک پا را بالا بیاورید و در همان حالت چند ثانیه بمانید.۲۰ تا ۳۰ بار این حرکت را انجام دهید و ۱۰ تا ۱۵ ثانیه بر روی هر پا صبر کنید.
دراز نشست
حرکت دراز و نشست یک حرکت عالی برای کوچک کردن شکم است که همه ما با آن آشنایی داریم. ۲۵ مرتبه حرکت دراز نشست عادی را بی وقفه انجام دهید وتعداد آن را تا ۳۵ مرتبه در هفته های بعد برسانید.
تمرین شبیه به کوهنوردی
در حالت شنا قرار بگیرید. برای اینکه وزن بدنتان روی دست هایتان بیافتد آن ها را کاملا باز کنید. زانوی راستتان را تا مقابل شانه راستتان جلو بیاورید و دوباره عقب ببرید و دوباره این حرکت را پای چپ انجام دهید.۳۰ مرتبه و هر مرتبه ۱۵ ثانیه این کار را تکرار کنید. برای اینکه چربی سوزی بیشتر بکنید، این حرکت ورزشی را آرام شروع کرده و با سرعت ادامه دهید.

مریم محقق مشهدی

طراحی سایت

Powered by keepvid themefull earn money